Liste des inscrits pour le tournoi des Black Dragons à Bruges, le 16 mars.
FANTASY
1 Leonard van Groot Battave met Lizardmen
2 Sjoerd de Zwart met Vampire Counts
3 Steven Beerten met Vampire Counts
4 Verpoorte Bjorn met Orcs & Goblins
5 Kristof Restiau met High Elves
6 Elias Van Santvliet met High Elves
7 Geoffrey Dutranoit met Wood Elves
8 Tonni Nijssen met Dwarfs
9 Alexander Kosters met Empire
10 Tom Steylaerts met Ogre Kingdoms
11 Glen Fitzpatrick met Vampire Counts
12 Kaj Geenen met Empire
13 Tony Cornelis met Chaos Mortals
14 Nick vd Molen met ?
15 Maurice vd Kallen met ?
16 Bas Bootsveld met ?
17 Brian Lijs met ?
18 Maarten Vanwesemael met ?
19 Bart Goris met ?
20 Laurent Mariën met Wood Elves
21 Jef Verhaert met Dwarfs
22 Stephane Derdi met High Elves
23 Pierre François met Empire
24 Sam Vanherck met Dark Elves
25 Kristof Claeskens met Chaos
26 Henk Blokzijl met ?
27 Harm Kleinen met ?
28 Tom Starren met ?
29 Saydan Unalan met ?
30 Rick Smeets met ?
31 Alex van der Kort met Brettonia
32 Johan Braet met Lizardmen
33 Cedric Devos met Lizardmen
34 Brecht Seynhaeve met ?
35 Pieter Vierstraete met High Elves
36 Kris Wille met ?
37 Adrien Andre met Beastmen
38 Tom Van Oost met Brettonia
39 Tom Vansteeland met Dwarfs
40 Alex Follens met Lizardmen
41 Paul Bruyneels met Orcs & Goblins
42 Sander Bruyneels met Dwarfs
43 Sven Desmet met Dark Elves
44 Maurits Cottyn met Dark Elves
45 Koen Dewolf met High Elves
46 Kenny Demets met Wood Elves
47 Andrasj Ghyselen met Bretonnia
48 André Legros met Chaos
49 Jérome Leblon met Dwarfs
50 Thomas Chaineux met Wood Elves
51 Henk Saes met ?
52 Rick Saes met ?
53 Wolf Dehulster met Tomb Kings
54 Nick Vlietinck met Orcs & Goblins
55 Davy Thomas met High Elves
56 Katrien Vanackere met Dwarfs
57 Nick Kuijsten met Vampire Counts
58 Raf De Backer met ?
40K
1 Marcel van Riet met Tau
2 Saeys Verhulst met ?
3 Roy Gielen met ?
4 Jens Desmet met Chaos Marines
5 Tijs Foulon met Necrons
6 Kobe Deleersnijder met Eldar
7 Manuel Van Hecke met Sisters of Battle
8 Niek Vanderispaillie met Dark Angels
9 Kim Thevelein met Tyranids
10 Brian Lijs met Necrons
LotR
1 Jeroen Paulissen Mordor/High elves
2 Stijn Paulissen Mordor/Gondor
3 Sander Van Maele Uruk-Hai/Dwarfs
4 Brian Quick Easterlings/Gondor
5 Hannes Roose Uruk-Hai/Gondor
6 Arne Vogelaers Harad/Dwarfs